Účesy z prodloužených vlasů metodou clip-in

 

Není to tak dlouho, co na www.HOTstyle.cz padla zmínka o univerzálnosti našich clip in doplňků a jejich možnosti využití při nejrůznějších situacích jako například: práce, škola, diskotéka, ples, svatba, sport...(viz. čl. Clip in pro každý den ). Zájem týmu tohoto e-shopu přesvědčit o zmíněném výroku zákaznice v praxi, nikoli pouze teoreticky, stále přetrvává. Proto jsme si připravili článek, jenž je proložen krátkým videem a fotografiemi některých účesů, které jsme na naší modelce vytvořili. Doufáme, že se pro vás stanou jistým "mini-průvodcem" v připínání, inspirací, ale i důkazem jednoduchosti a nekomplikovanosti tohoto typu prodlužování vlasů - ukázkové účesy si zvládnete udělat úplně sama i za předpokladu, že jste začátečnice a Vaše první clip in sada leží ještě nerozbalená doma na stolku..:-)

Modelka, na které Vám předvádíme připínání i účesy má velmi jemné vlasy, ne příliš objemné s kratší délkou ( zhruba k ramenům ). Odstín clip in setu je zvolen na základě melíru, kde s vyskytuje kombinace tmavšího přelivu s blond pramínky hustě vedle sebe.

PŘED

Clip in před

Připínání, jako takové, je velmi snadnou záležitostí, kterou zvládnete během několika málo minut. Zpravidla je lepší postupovat od spodu hlavy až nahoru. Uchopte větší množství Vašich vlasů tak, aby se v dolní části vytvořila pěšinka, zbytek vlasů sepněte skřipcem. Poté vlásky u kořínků natupírujte a lehce nalakujte (tuto fázi můžete vynechat, pouze se doporučuje kvůli pevnějšímu uchycení ),vezměte zvolený pás clip in setu, zasuňte sponky ke kořínkům vlastních vlasů a jednu po druhé zaklapněte. Tento postup opakujte až k samotnému vršku hlavy. Nejsvrchnějšími vlasy překryjte pás, jenž jste nasazovaly jako poslední a začešte, aby byl přechod co nejméně znatelný. Při správném způsobu připevňování je výsledný efekt prodloužení velmi věrohodný a clip in jsou k nepoznání od Vašich přírodních vlasů.

Clip in foto zezadu 

pozn. K proudloužení využíváme clip in sadu z naší nabidky v odstínu "světlý melír"

Všední dny většiny z nás začínají hektickým ránem, kdy nevíme, kam dřív skočit, přesto toužíme po upraveném zevnějšku. Která žena nebo dívka by se nechtěla představovat v co nejlepším světle a s vnitřním pocitem sebevědomí?! Čas nám ale nedovoluje dlouhá kouzla v koupelně, pokud tedy nechceme vstávat ještě za tmy..Máme pro Vás několik tipů, jak si upravit vlasy během chvilky, aby jste působila uvolněně, přirozeně a zároveň žensky. Následující účesy jsou vhodné například do školy nebo do zaměstnání.

Clip in pramínek

Rozpuštěné vlasy s růžovým clip in pramínkem pro oživení.

Připínání: 5 minut

Účes: 1 minuta

Účesy s clip in vlasy

Účesy s clip in sadou

Francouzský culík svázaný růžovou stužkou.

Připínání: 5 minut

Účes: 3 minuty

Clip in vlasy tvorba účesu

Clip in příčesky pro prodloužení vlasů

Natupírovaný culík s růžovým clip in pramínkem pro oživení účesu.

Připínání: 5 minut

Účes: 5 minut

vlasy

vlasy

Rozpuštěné vlasy s ozdobnou čelenkou s mašličkou.

Připínání: 5 minut

Účes: 1 minuta

vlasy a účesy

Dva copánky pro školačky s čelenkou.

Připínání: 5 minut

Účes: 2 minuty

Oproti uvolněnějším účesům na běžné nošení jsme vybrali úkázku některých, které oceníte například při posezení s kamarádkami, na diskotéce nebo v období plesů k dlouhým večerním róbám a výraznému líčení. Nepochybně budete zářící hvězdou každé události!

Cop z prodloužených vlasů

Vlnitý culík umístěný na bok hlavy převázaný pramenem vlasů (pro oživení růžový clip in pramínek).

Připínání: 5 minut

Nakulmování: 10-15 minut

Účes: 3 minuty

Vlnité clip in vlasy

Rozpuštěné zvlněné vlasy s růžovým zářícím pramínkem.

Připínání: 5 minut

Nakulmování: 10-15 minut

Tip: zpevněte fixačním lakem na vlasy

Vlnité příčesky clip

Rozpuštěné zvlněné vlasy s clip in pramínkem a třpytivou čelenkou.

Připínání: 5 minut

Nakulmování: 10-15 minut

Účes: (zasazení čelenky a fixace) 2 minuty

Pro fanynky aktivního sportování máme tipy pro jednoduchou a praktickou úpravu dlouhých vlasů. Nebudou Vám nějak překážet, spadat do obličeje apod., avšak stále budete vypadat krásně.

vlasy

Natupírovaný culík.

Připínání: 5 minut

Účes: 5 minut

Každá žena v určitou část svého života začne snít o dni, kdy bude všemi obdivovanou "princeznou" v bílých šatech s dlouhou vlečkou - onou událostí, jak jste jistě poznaly, je svatba! Andělsky krásně budete vypadat s naší clip in sadou upravenou velmi jednodušše podle vzoru, ale i s vysoce vyčesaným drdolem.

Další účes

Dlouhé zvlněné vlasy, oživené výrazným pramínkem kontrastní barvy a čelenka s bílou kytkou.

Připínání: 5 minut

Nakulmování: 10-15 minut

Účes: (zasazení čelenky s ozdobnou kytkou a celková fixace) 3 minuty

776 605 477

clip in telefon kontakt

info@hotstyle.cz

Clip in vlasy skladem doručení do 24h po celém Česku.

Akční ceny již od 399Kč.

Výhody CLIP IN

Jedna z největších výhod Clip in vlasů spočívá ve snadném připevňování. Prameny jsou uchyceny pomocí sponeček, které jsou nenápadné a připínají se přímo ke kořínkům vašich vlastních vlasů.

Takto připevněné clip in jsou nerozeznatelné od vašich pravých vlasů.

V pohodlí domova si můžete díky clip in vykouzlit prodloužení jako ze salónů během několika málo minut.

Revoluční metoda prodlužování clip in se stala velmi populární mimo jiné kvůli své nízké ceně.

V nabídce máme výhradně ty nejkvalitnější 100% pravé lidské vlasy které se mohou pyšnit označením REMY, které lze barvit i jakkoli tepelně upravovat, jenž vyrábíme v obrovské škále barev, včetně těch extravagantních.  

Clip in vlasy od HOTstyle.cz doporučuje také finalistka České miss 2012, Veronika Hladíková

Kontakt

HOTstyle.cz Sibiřská 55
Brno-Řečkovice

osobní odběr:
Po-Pá 9:00 - 18:00

(v prodejně lze platit pouze hotově)
Objednávky/Dotazy/Osobní převzetí/Spolupráce: (+420) 776 605 477 info@hotstyle.cz