Péče o prodloužené vlasy

  Současná moderní doba nám nabízí, jak jistě víte, nespočet metod prodlužování, ale i typů vlasů, které ovšem vyžadují odlišnou péči. Mým hlavním úkolem je seznámit vás s péčí především o naše clip in, jenž i v této oblasti nesou spoustu pozitiv.

  Rozhodnete-li se pro clip in extension určitě nebudete litovat. Tyto vlasy totiž nepotřebují v podstatě žádnou přehnanou péči. Je na vás, jak často je budete umývat, ale i při častém nošení stačí maximálně jednou až dvakrát do měsíce. Mytí provádějte kvalitnějším šampónem na vlasy, dobře opláchněte. V dalším kroku použijte kondicionér, nechte chvíli působit a pak opět oplachněte. Vlasy nečešte v mokrém stavu, ale až po uschnutí. Mějte vlasy vždy dobře rozčesané před tím než je začnete umývat, umývejte každý pramen samostatně a nedrhněte ho (necuchejte), aby se při mytí vlasy nezacuchaly. Také je lepší používat chladnější vodu při umývání.

Pokud by Vám vlásky kvůli špatné péči zkrepatěly, pomůže vyžehlení žehličkou na vlasy.

Pokud by se Vám zdály konečky suché, nebo vlasy provázkovaly, doporučujeme koupit sérum na suché konečky (např. od Avonu cca 139 Kč). Na vlasy použít šampon na suché vlasy a poté masku na 10 minut. 

Dobré je také vlásky vždy řádné před a po použítí rozčesat.

Zdají-li se vám clip in příliš dlouhé, můžete požádat svou kadeřnici, aby vám je zkrátila nebo pouze prostříhala přímo připnuté na hlavě. Budou pak vypadat ještě přirozeněji.

776 605 477

clip in telefon kontakt

info@hotstyle.cz

Clip in vlasy skladem doručení do 24h po celém Česku.

Akční ceny již od 399Kč.

Výhody CLIP IN

Jedna z největších výhod Clip in vlasů spočívá ve snadném připevňování. Prameny jsou uchyceny pomocí sponeček, které jsou nenápadné a připínají se přímo ke kořínkům vašich vlastních vlasů.

Takto připevněné clip in jsou nerozeznatelné od vašich pravých vlasů.

V pohodlí domova si můžete díky clip in vykouzlit prodloužení jako ze salónů během několika málo minut.

Revoluční metoda prodlužování clip in se stala velmi populární mimo jiné kvůli své nízké ceně.

V nabídce máme výhradně ty nejkvalitnější 100% pravé lidské vlasy které se mohou pyšnit označením REMY, které lze barvit i jakkoli tepelně upravovat, jenž vyrábíme v obrovské škále barev, včetně těch extravagantních.  

Clip in vlasy od HOTstyle.cz doporučuje také finalistka České miss 2012, Veronika Hladíková

Kontakt

HOTstyle.cz Sibiřská 55
Brno-Řečkovice

osobní odběr:
Po-Pá 9:00 - 18:00

(v prodejně lze platit pouze hotově)
Objednávky/Dotazy/Osobní převzetí/Spolupráce: (+420) 776 605 477 info@hotstyle.cz