Další účesy z clip in vlasů

V jednom z předcházejících článků jste mohly vidět pár ukázek účesů, jenž lze vytvořit po prodloužení vlasů metodou clip in. Tato metoda Vám umožní vypadat každý den jinak, ale stále krásně. A její nespornou výhodou je fakt, že když se Vám vlasy nechce jakkoli upravovat, prostě si je nepřipnete! Podívejte se teď na další inspiraci, především v oblasti společenských účesů.

Tímto typem účesu se můžete inspirovat na svatby nebo jiné společenské události. Vlasy jsou polorozpuštěné a částečně odhalují krk. Názory na módní kudrlinky se mohou lišit. Faktem ale zůstává, že polorozpuštěné vlasy se díky méně formálnímu a uvolněnějšímu vzhledu hodí  na venkovní a ležérněji pojaté svatby.

 

Vyčesané vlasy se opět hodí spíše na zvláštní příležitosti, jakými mohou být právě svatby, plesy, promoce apod. Následující účes bychom doporučili především dívkám a ženám mladšího věku. Drdol působí uvolněněji a je ozdoben čelenkami, které jsou stále v kurzu.

 

Pletený cop, který vidíte na fotografii, se nazývá "rybí". Vytvořit se dá s trochou zručnosti během pár minut a vypadá skvěle. Pokud máte kratší nebo polodlouhé vlasy, neváhejte využít clip in příčesků. Udělejte si z rozpuštěných vlasů dvě části a z kraje každé z nich vezměte tenký pramínek vlasů, který položíte doprostřed a překřížíte tak ostatní vlasy, tímto stylem pokračujte až do té doby, než se Vám z původních dvou částí nestane jedna spletená.

 

Na tomto obrázku vidíte velmi snadný účes z dlouhých vlasů nebo vlasů prodloužených metodou clip in. Jde o lehce natupírovaný cop, který ještě po sepnutí zlehka natočíme a promačkáme prsty, aby působil načechraným a společenským dojmem. Třešničkou na dortu zde jsou výrazné naušnice.

 

Společenský účes z dlouhých vlasů v polorozpuštěné formě. Vlasy jsou lehce zvlněné a postranní prameny se překládají přes sebe. Pohodlný účes, který vlasy nestahuje, ale i přes to vypadá nádherně.

 

Modelka na fotografii má vysoko vyčesané vlasy, sepnuté do drdolu a ozdobené bílým doplňkem. Účes doporučujeme ženám se štíhlým krkem.

776 605 477

clip in telefon kontakt

info@hotstyle.cz

Clip in vlasy skladem doručení do 24h po celém Česku.

Akční ceny již od 399Kč.

Výhody CLIP IN

Jedna z největších výhod Clip in vlasů spočívá ve snadném připevňování. Prameny jsou uchyceny pomocí sponeček, které jsou nenápadné a připínají se přímo ke kořínkům vašich vlastních vlasů.

Takto připevněné clip in jsou nerozeznatelné od vašich pravých vlasů.

V pohodlí domova si můžete díky clip in vykouzlit prodloužení jako ze salónů během několika málo minut.

Revoluční metoda prodlužování clip in se stala velmi populární mimo jiné kvůli své nízké ceně.

V nabídce máme výhradně ty nejkvalitnější 100% pravé lidské vlasy které se mohou pyšnit označením REMY, které lze barvit i jakkoli tepelně upravovat, jenž vyrábíme v obrovské škále barev, včetně těch extravagantních.  

Clip in vlasy od HOTstyle.cz doporučuje také finalistka České miss 2012, Veronika Hladíková

Kontakt

HOTstyle.cz Sibiřská 55
Brno-Řečkovice

osobní odběr:
Po-Pá 9:00 - 18:00

(v prodejně lze platit pouze hotově)
Objednávky/Dotazy/Osobní převzetí/Spolupráce: (+420) 776 605 477 info@hotstyle.cz